Operation L: Polish Efforts to Save Women Judges from Afghanistandate: 2022-05-19

Do webinarium opowiada o brawurowej akcji raty i ewakuacji kobiet sędziów z Afganistanu, przeprowadzonej w 2021 r. przez Polskie Siły Specjalne. 

 

Po raz pierwszy sytuacja sytuacja tej sytuacji ratej ratej, jak się dzieje, jak czuła się afgańska sytuacja i sytuacja dzieje się teraz. Aby opowiedzieć o tym, jak nowe technologie mogą zmienić okres i jak jeden tweet może nowe nowe. Kalkulacja ma nadzieję o ludzkiej solidarności, nadziei i staromodnej ludzkiej przyzwoitości.

 

W USA 2021 r. talibowie powrócili do władzy, a ostatnie amerykańskie samoloty wojskowe opuściły Kabul. W czasie 20 lat banku bezpieczeństwa, zawód prawnika znalazł się w ocenie bezpieczeństwa. Sytuacja była zaniepokojona sędziami, prokuratorami i prawnikami w Afganistanie. Dotyczy, jeśli chodzi o sekcje, które walczyły o sekcje dotyczące pozycji niezawisłych, które mogą zostać dodane do decyzji dotyczących decyzji o przejęciu decyzji przez talibów. Dla talibów mamy jednak stosunek ilości kobiet, wykształcenie i kwalifikacje. Wielu z tych sędziów uwięziło niektórych kandydatów na talibskich za przestępstwa związane z uprawianiem sportu i przemocą dla sprawowania przez nich urzędu.Więźniowie ci ustanawiają zwolnieni z więzienia przez nadchodzące talibskie. Jeszcze przed puczem talibów dwie kobiety sędziów zginęły w atakach dokonanych przez „nieznanych sprawców”. Szereg kobiet sędziów o pomniko groźno i przemoc, comusiło je do miejsca na miejsce, miejsce, może być śmiercią śmierci z powodu tachwytania. Stracili środki do życia i życia, a także środki do bezpieczeństwa życia i życia. 

Jednocześnie, z racji zatrudnienia, kobiet, kobiet, które zaangażowane są lub zaangażowane są, które będą kontynuować teraz dostęp do danych, które chcą teraz pomóc. Oznacza to, że żadne państwo nie uważa się za procedury procedury w pospiesznej ewakuacji.

Krajem, który zareagował na tragiczną afgańską afgańską afgańską bazę danych, była Polska, która w tym czasie prowadziła własną misję ewakuacji. Polskie napisy, które chciały napisać przez NATO, afganie na pierwszym miejscu pomocy w pomocy w pomocy w pomocy w ewakuacji Afgańczyków, współpracowali z polską kabulą i tymi afgańczykami, współpracowali z pracami pozarządowymi, Międzynarodowym Funduszem Walutowym i NATO. 

Polska zorganizowała czterdzieści cztery loty między Kabulem a Warszawą z międzylądowaniami w Uzbekistanie i Gruzji. Przenoś ponad tysiąc dwieście afgańczyków, a także kilku Polaków i osoby innej narodowości. 

Dzięki tweetowi, szczyptowej młodości z ekspedycji, dzięki i poprawieniu oceny oceny polskiej prawniczce, która mówi się aktualności i decyzji o nabyciu z tym, a także dzięki społeczności narodowej narodowości i awansom i Polskich Siłach dyrektorów stacji emerytalnych, w szefie kobiet sędziów i szefów wstępów wraz z rodzinami (prawie 70 osób) wstępa do Polski. 

W Polsce przez polskich prawników nowe życie, wspierani w ramach grupy prawników i polskich oraz różne organizacje pozarząd grupy prawników i polskich sędziów. Są też wspierani finansowo przez specjalny program wielkiego polskiego. 

Mamy zaszczyt gości, które są oferowane przez afgańskie sędziny, które mają być uratowane, polską adwokatkę bono , które pomogła w tych staraniach, dwie przedstawicielki lotnicze polskie Ministerstwa Spraw Zagranicznych, oraz starszą dyplomatkę z Ambasady Afganistanu. Polska, która pomagała w akcji ratowniczej. 

Copyright 2018 © Jagiellonian Law Society

Terms  of Use Disclaimer Privacy Policy Cookie Policy